Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Купити басейн в Тернополі на вигідних умовах. Будівництво басейнів з Albion. Басейни різноманітних форм

Басейн, побудований на ділянці, або в будинку це, перш за все джерело гарного настрою і самопочуття. Плануючи будівництво басейнів, Вам необхідно звернутися до професіоналів галузі будівництва басейнів. В ідеалі будівництво басейнів треба починати разом з будинком. Але Ви можете купити басейн, який не вимагає великих витрат часу і коштів, наприклад поліпропіленовий басейн.

Спеціаліст по басейнах № 1 – бренд Albion виконає всі необхідні роботи та послуги, пов’язані з будівництвом басейнів і не тільки:

 • Продаж басейнів (купити басейн);
 • Проектування і будівництво басейнів;
 • Монтаж обладнання;
 • Додаткові аксесуари;
 • Сервісне обслуговування басейну.

А також:

 • Павільйони для басейнів Idealcover;
 • Гідромасажні басейни Brilix, Jacuzzi®;
 • Автономна каналізація: септики й установки біологічної очищення стічних вод Bio-CWT.

Замовити будівництво басейнів, купити басейн в Тернополі на вигідних умовах Ви зможете у нас. Серед видів басейнів Ви можете знайти:  басейни Albion, переливні або скімерні басейни, басейни серійного виробництва Econ pools, басейни преміум класу Luxury pools.

Будувати басейни Albion можна на вулиці або в приміщенні. Будівництво басейнів Albion займає небагато часу, близько тижня. Технологія будівництва басейнів Albion дає можливість побудувати басейни (купити басейн) будь-якої форми, розміру і глибини.

Басейни преміум класу Luxury pools відрізняються термостійкістю, тривалим терміном експлуатації потовщеним поліпропіленом з якого виготовляється басейн. Серед розмаїття моделей Luxury pools Ви зможете купити басейн, що поєднує всі Ваші побажання.

Якщо Ви хочете заощадити гроші на будівництво басейнів, Ви можете купити басейн Econ pools.  Басейни серійного виробництва Econ pools – це ідеальний варіант для тих, хто бажає за помірну суму отримати власний куточок високоякісного відпочинку.

Не пропустіть можливість купити басейн, замовити будівництво басейнів в Тернополі за вигідними ціновими пропозиціями. Для зв’язку з менеджерами скористайтеся сторінками «контакти» та «зворотній зв’язок». Дізнатися детально про продукції компанії можна на головному сайті www.albion.ua.