Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Обладнання для басейнів, обробка пляжної зони, хімія для басейну і аксесуари для басейну купити в Тернополі

Наявність власного басейну дозволить Вам насолоджуватись активним відпочинком з користю для здоров’я і в будь-який час. Купайтеся в чистому басейні, завдяки ефективному обладнанню, аксесуарам та хімії для басейну від Albion.

Щоб догляд за басейном Вас не обтяжував, рекомендуємо купити обладнання для басейнів, аксесуари та хімію для басейну в Тернополі в нашому фірмовому магазині «Floker». Обробка пляжної зони басейну в Тернополі дозволить оригінально оформити Ваш басейн і територію навколо нього.

Основним технологічним елементом кожного басейну є система фільтрації. Наявність в шахті басейну фільтраційної установки забезпечить очистку води від піску, листя та іншого бруду. Через скімер або переливні решітки, в залежності від типу басейну, вода подається в фільтраційну установку, де проходить механічне очищення, і повертається назад в басейн через форсунки.

Стінки і дно басейну можна очистити за допомогою водних пилососів. Завдяки своїй формі, автоматичні пилососи-роботи або мембранні ручні пилососи ефективно очищають і фільтрують воду. Аксесуари та обладнання для басейнів можна купити в Тернополі, відвідавши фірмовий магазин «Floker».

Наявність теплового насоса забезпечить комфортне плавання в басейні, незважаючи на температуру повітря чи інші погодні умови. Тепловий насос BRILIX підтримує оптимальну температуру води в басейні, що дозволяє значно подовжити купальний сезон.

Купивши протитечію для басейна, яка працює за принципом збільшення потоку води в басейні, Ви отримаєте можливість здійснювати запливи на довгі дистанції навіть в малогабаритному басейні, що сприятливо впливає на здоров’я та підвищує життєвий тонус.

Бажаєте купити обладнання для басейнів в Тернополі, яке дозволить проводити безхлорне очищення води в басейні? Рекомендуємо придбати УФ стерилізатор або іонізатор для басейну в фірмовому магазині «Floker». Ультрафіолетова лампа BRILIX випромінює УФ промені та знезаражує воду в басейні екологічно безпечним способом. Принцип роботи іонізатора полягає в природній дезінфекції води іонами срібла і міді.

Найпоширенішим та найефективнішим способом очищення води в басейні все ж залишається використання хімії для басейну. Для економії власного часу і максимальної автоматизації роботи по догляду за басейном використовуйте автоматичні станції дозації ASEKO. Робота цього обладнання полягає у регулюванні рівня pH, хімічних показників води та необхідної концентрації хімії для дезинфекції води в басейні. Завдяки станції дозування ASEKO, Ви забезпечите собі комфортне і безпечне плавання, значно заощадите свій час та знизите витрати на догляд за басейном.

Станції дозування ASEKO в поєднанні з хімією для басейну дозволять підтримувати чистоту води на належному рівні. Купити хімію для басейну в Тернополі можна у фірмовому магазині «Floker». Серед широкого асортименту засобів для очищення і дезинфекції води в басейні варто вибрати препарати для зниження чи підвищення рівня pH, флокулянти для поліпшення фільтрації, альгіциди для знищення водоростей, препарати для шокової хлорної дезинфекції, а також регенти і тестери для контролю якості води в басейні. Ефективна хімія для басейну виключить позеленіння чи помутніння води, забезпечить прозору воду і безпечне плавання в басейні.

Щоб відпочинок у басейні був максимально комфортним, рекомендуємо купити аксесуари для басейну в Тернополі. Завдяки сучасному, підводному LED освітленню або галогенним прожекторам для басейну, Ви отримаєте не тільки декоративне оформлення, а й чимало практичних переваг. А для безпечного спуску в басейн підійдуть сходи чи драбина для басейну з нержавіючої сталі.

Одним із найважливіших елементів естетичного зовнішнього вигляду басейну і запорукою комфортного відпочинку в ньому є обробка пляжної зони. Компанія Albion пропонує матеріали для оформлення бортів або переливу басейну у вигляді бортового каменю PIERRA або переливної решітки з натурального грецького каменю MARMARINI. Щоб декорувати не тільки прилеглу зону басейну, а й територію саду, відкритих терас або балконів, рекомендуємо обрати терасну дошку або безшовні кам’яні килими KAMFIX. Матеріали для обробки пляжної зони в Тернополі можна купити у фірмовому магазині «Floker» від Albion.